Şık tasarımı ile dikkat çekiyor!

18 Nisan 2016
1043 Haber Okunma   0 Haber Yorum

ASUS’un, yeni kurumsal hepsi bir arada bilgisayarı Zen AiO Pro, Mayıs ayından itibaren Türkiye’de!

ASUS'un, yeni hepsi-bir-arada ZEN AiO Pro Serisi’nin ilk üyeleri 23,8 inç Zen AiO Pro Z240IC ve 21,5 inç Zen AiO Pro Z220IC modelleri Mayıs ayından itibaren hem kurumsal, hem bireysel kullanıcılar için Türkiye’de stoklardaki yerini alıyor.

Zen AiO Pro Serisi’nde monitör ve donanımları bir araya getiren ince ve zarif kasa, ustalıkla işlenmiş, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Som alüminyumdan incelikle işlenen Buzlu Altın rengi dış yüzey, Zen felsefesini yansıtan ince metal çizgiler, göz kamaştıran Elmas kesimli kenarlar ve ekranla kusursuzca birleşen stant ile Zen AiO Pro, ister ev olsun ister ofis, her yere zarafet ve şıklık katacak ustalıkla işlenmiş bir sanat eseri olarak öne çıkıyor.

Zen AiO Pro, görüntüsünün yanı sıra, gücüyle de iddialı.

İnce yapısının içinde yer alan en yeni Intel® Core™ i7 işlemciler, en yeni DDR4 bellek, ultra hızlı M.

2 PCIe® Gen3 x4 SSD depolama, NVIDIA® GeForce® GTX™ 960M Oyun sınıfı ekran kartı, en yeni bağlantı seçenekleri ve daha fazlasıyla, kullanıcıların isteklerine kusursuz ve hızlı bir şekilde yanıt verebilmeyi vaat ediyor.

Aileler için tam bir eğlence ortamı da sunmaları amacıyla, her iki Zen AiO Pro modelinde güçlü 6 hoparlöre sahip Asus SonicMaster Premium ses sistemi bulunuyor.

Bu sistem ile 16W gücünde zengin ve net stereo ses alınabiliyor.

Zengin donanıma sahipZen AiO Pro’nun i7’ye varan yeni nesil dört çekirdekli Intel Core işlemcileri, 32GB’ye varan DDR4 bellek ve PCIe3.

0 x4 M.

2 hızına varan SSD depolama ile birleşerek performansa önem veren ev kullanıcılarına da sıra dışı bir deneyim yaşatıyor.

Bu sayede Zen AiO Pro, sorunsuz ve kapsamlı eğlenceyi kullanıcılara sunuyor.

Oyunlar için özel üretilen sınıfının öncüsü NVIDIA GeForce GTX 960 ekran kartı, 4GB video belleği ile yüksek kalitedeki film ve videoların gerçeğe yakın renkle, canlı bir şekilde izlenmesine imkân verirken en son oyunlar, yüksek kalite ayarlarında tam çözünürlük ile oynanabiliyor.

Dünyada ilk kez yeni nesil USB 3.

1 Gen 2 bağlantısını kullanan hepsi-bir-arada bilgisayarları da olan Zen AiO Pro, bu sayede USB 3.

0’ten iki kat, USB 2.

0’den ise 20 kat daha fazla hız sunan 10Gbit/s’ye kadar veri transferini sağlıyor.

Her iki yöne çevirerek kullanılabilen devrimsel nitelikteki USB 3.

1 Type-C portu sayesinde de aksesuarlar bilgisayara daha kolay bağlanırken kablolunun hangi tarafının nereye takılacağı derdi ortadan kalkıyor.

Zen AiO Pro ayrıca dört adet USB 3.

0 portu ve bir adet USB 2.

0 portu da bulundururken Wi-Fi bağlantısı ultra-hız sunan 802.

11ac teknolojisini kullanıyor.

6 hoparlörlü ses sitemiAsus Zen AiO Pro, oldukça canlı renklere ve 178° geniş görüntüleme açısına sahip bir 4K/UHD (3840 x 2160) IPS 10 nokta çoklu dokunmatik ekranla donatıldı.

Zen AiO Pro'nun ekranı, %82 NTSC, %85 Adobe RGB ve %100 sRGB'den oluşan geniş bir renk gamı içeriyor.

Bu sayede Zen AiO Pro standart bir ekrandan çok daha fazla renk üretiyor, renkleri daha doğru ve daha canlı oluşturuyor.

Toplamda 6 hoparlörü bulunan ses sistemi, zengin ve net bir ses deneyimi ortaya koyuyor.

  Bilgisayarın her iki tarafında bulunan her üç hoparlörde 8-watt stereo kanal kullanılıyor.

Böylece tamamen gerçekçi ses alınırken toplamda 16 watt’lık bir ses gücü ortaya çıkıyor.

Bilgisayar ile etkileşimde yeni yöntemlerZen AiO Pro Z240IC modelinde yer alan Intel RealSense kamera geleceğin etkileşim teknolojisini günümüze taşıyor.

Kişi veya nesnelerin hareketlerini tam olarak algılayan ön kamera böylece bilgisayarlar ile etkileşimi yeni bir noktaya taşıyor.

Bu sayede örneğin, 3D yüz tanımlaması yapılabiliyor.

Kişinin yüzü giriş şifresi olarak kullanılabileceği gibi harekete duyarlı oyunlar ile aileler daha keyifli zaman geçirebiliyor.

Zen AiO Pro: Kendi kişisel bulutunuzu oluşturunASUS HomeCloud, PC Link, Share Link ve SyncUp uygulamaları sayesinde Zen AiO Pro ev kullanıcıları için bulut depolama merkezi görevi de görebiliyor.

Böylece aile fertleri mobil cihazlarındaki dosya ve verilerini düzenleyebiliyor, bu içeriklere diledikleri her yerden yine mobil cihazları üzerinden erişebiliyor.

ASUS HomeCloud, kullanıcılara kendi kişisel bulut depolarını oluşturma imkânı veriyor.

Zen AiO Pro kullanıcıları bir yıl boyunca ücretsiz 100GB ASUS WebStorage hesabına sahip olurken HomeCloud ile bu ortamdaki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesi yapılabiliyor.

PC Link ise kullanıcıların mobil cihazlarındaki görüntüleri Zen AiO Pro ekranına aktarmasını sağlayarak gelen arama ve uygulama bildirimlerinin PC üzerinden takip edilmesine imkân veriyor.

Share Link ile de Zen AiO Pro, mobil cihazlar arasında dosyaları, format veya boyut önemi olmaksızın, kablosuz olarak transfer edebiliyor.

SyncUp ise Zen AiO Pro ve mobil cihazlar arasında dosyaların otomatik senkronizasyonunu sağlıyor.

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber